Корзина
14 отзывов
Скидка 40% на расходомер-счетчик ДНЕПР-7У ТМКупить со скидкой
ООО "ДНЕПР-УКРАИНА"

Отзывы о компании ООО "ДНЕПР-УКРАИНА"

Добавить отзыв
 • Покупатель
  Отлично

  У червні 2017 року Скадовським управлінням водного господарства (Херсонська область) було встановлено лічильник "біла миша" ДНЕПР-7У для обліку зрошуваної води. Лічильник встановлений у відкритому каналі Х-10Р-6. Завдяки цьому обладнанню проводиться контроль за об'ємом води, яка поступає на рисові системи.

 • Покупатель
  Отлично

  Весной 2018 обратились по поводу ремонта счётчика пара Днепр 7У. Не считая некоторых технических вопросов ремонт был выполнен качественно. Всё отлично. Удачи в работе!

 • Покупатель
  Отлично

  Влітку 2017 року на території ТОВ СП "НІБУЛОН", м. Гола Пристань, був встановлений лічильник "ДНЕПР-7У" для обліку стічної води. Завдяки витратоміру ми маємо можливість вести облік побутових та ливневих вод.

 • Покупатель
  Отлично

  МКП "Новояворівськводоканал" було придбано прилад обліку чистої води ТМ dnieper (стаціонарний варіант), який був встановлений на насосній станції ВЗВ-1 (на напірному трубопроводі Ду 300мм). З моменту встановлення вузол обліку працює стабільно, завдяки чому наше підприємство веде точний облік води, без наладок та коригувань, реагує на мінімальний розхід води.

 • Дмитрий
  Отлично

  Нашім підприємством, ТОВ "ЛІКОНД", м. Київ, було придбано комплект лічильника "ДНЕПР-7У"для вимірювання витрати води (портативний варіант). Цей прилад використовується на пусконалагоджувальних роботах систем тепло/холодопостачання. З моменту придбання приладу наше підприємство змогло провести заміри для багатьох систем, що зберегло ресурси на гарантійне забезпечення і зняло багато спірних питань при налагоджуванні.

 • Покупатель
  Отлично

  В 2012 году на нашем предприятии ПАО ДТЭК "ДОБРОПОЛЬСКАЯ ЦОФ" был установлен ультразвуковой расходомер "ДНЕПР-7У" с накладными датчиками для учёта шахтной технической воды. С помощью данного прибора мы контролируем и ведем учёт большого объёма воды, поступаемой к нам на предприятие.

 • Покупець
  Отлично

  Осенью 2017 г. нашим предприятием, ООО ПФ "ПОЛИМЕР", г. Харьков, был приобретен портативный расходомер ТМ dnieper. Прибор используется в нашем производстве при перекачивании жидкости из автоцистерны в стационарную ёмкость. Данный прибор решает проблему контроля объёма жидкости, которую получили от поставщика. Преимуществом данного расходомера является, во-первых, то что он переносной с автономным питанием, во-вторых, высокая точность измерений и простота в использовании. С помощью данного расходомера удалось выявить недостатки в нашей системе.

 • Покупець
  Отлично

  Главным преимуществом портативного расходомера "ДНЕПР-7У" является точность измерений, простота в эксплуатации и гибкость его настройки. Использование данного прибора позволяет значительно сократить время балансировки систем отопления и холодоснабжения. Расходомер обладает достаточной автономностью работы без подзаряда. В процссе использования нас не возникло никаких проблем с его эксплуатацией.

 • Покупатель
  Отлично

  У червні 2017 року на ТОВ "ТЕРРА" був встановлений теплолічильник "ДНЕПР-7У" ТМ dnieper для обліку кількості тепла насиченої пари. Витратомір встановлений в котельні ТОВ "ТЕРРА". Завдяки лічильнику "ДНЕПР-7У" тепер є можливість враховувати кількість виробленої пари .

 • Покупатель
  Отлично

  У 2016 році нами був придбаний теплолічильник "ДНЕПР-7У" для обліку насиченої пари. Лічильник був встановлений в котельні, яка працює на твердому паливі (дрова паливні, та дров’яні відходи) на території ДП “ДКВСУ (№4)” місто Житомир. Під час роботи даного приладу він зарекомендував себе як надійний прилад, з можливістю швидкого монтажу. Завдяки приладу "ДНЕПР-7У" на нашому підприємстві здійснюється вимірювання та реєстрація параметрів теплоносія: температури пари, тиску пари, витрати теплової енергії), та її архівування. Встановлення даного приладу дало змогу контролювати витрати енергоносіїв на нашому підприємстві.